Shopping Cart

Bize ulaşın : + 90 532 506 79 88

Ürünlerimiz Ücretsiz Kargo İle Kapınızda.

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları

SIPARIŞIMDEKI ÜRÜNÜ / ÜRÜNLERI İADE ETMEK ISTIYORUM. NE YAPMALIYIM?
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde almiraevtekstili.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.
İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.
iade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce aşağıda belirttiğimiz linkten kayıt yapmanızı rica ederiz.
Sitemiz üzerinden yapacağınız kayıt formunun bir çıktısını alarak ürünü Anlaşmalı kargolarımızdan birisi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Bildirim formu olmayan ürünler kargo firması tarafından alınmayacaktır. Bu sebeple mutlaka belirtilen linkten bildirim kaydı yapmanızı rica ederiz. İade Bildirim formunu linkinden yapabilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!
Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da sitemizden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte MNG KARGO veya ARAS KARGO ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
* Almış olduğunuz ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
* Kişiye özel ürünlerde arıza dışında kesinlikle iade alınmamaktadır.
Ücretsiz Kargo

Tüm Yataklarda Ücretsiz Kargo

Hızlı Telimat

Siparişleriniz 2-3 Gün İçerisinde Kargoda

Kaliteli Ürünler

Ürünlerimizde Kaliteli Malzemeler Kullanılmaktadır.

100% Güvenli Ödeme

Sitemiz SSL Altyapısını Kullanmaktadır.